Kobieta biegnąca przez pustynny kanion.
0 komentarzy

Oto Horizon Zero Dawn w wersji jakiej jeszcze nie widzieliście [WIDEO]

Na kanale Digital Dreams pojawił się materiał z Horizon Zero Dawn, prezentujący rozgrywkę w rozdzielczości 8K z najwyższymi ustawieniami graficznymi. Nie brakuje także kilku modyfikacji upiększających.

Ostatnio miałem przyjemność pisać o naprawdę świetnie wyglądającej grafice w Cyberpunk 2077. Tym razem padło na Horizon Zero Dawn, które wcale nie odstaje pod kątem wizualnym od produkcji Polaków. Materiał wideo prezentujący rozgrywkę w 8K z włączonymi maksymalnymi opcjami graficznymi pochodzi z Digital Dreams (filmik z CP77 również jest z tego kanału). Dla przypomnienia Horizon Zero Dawn miało premierę w 2017 roku na PS4. Natomiast w sierpniu zeszłego roku pojawiła się wersja PC i krótko po tym aktualizacji dla PS5.

Pomimo kilku lat, gra dzięki wysokiej rozdzielczości, kilku modyfikacjom i najwyższym opcjom graficznych prezentuje się nieźle. Choć nie jestem fanem „Horizona”, tak niektóre z lokacji mi się podobają. Zwłaszcza te z opuszczonymi budynkami i zrujnowanymi budowlami. Gdy postać przechadza się po piaszczystych pustkowiach to… poczułem się, jakbym oglądał RDR2.

HZD to gra akcji z elementami RPG oraz widokiem TPP. Akcja rozgrywa się w postapokaliptycznej przyszłości, w której obok ludzi żyją inteligentne maszyno-podobne zwierzęta. Warto wspomnieć, że jest już dostępna aktualizacja na wersję PS5. Co więcej, twórcy potwierdzili, że kontynuacja, czyli Forbidden West, pojawi się już w przyszłym roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się