Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Świetne wyścigi z telefonów jadą na duże platformy. Data premiery i trailer

Gracze wychowani na takich kultowych seriach wyścigów jak Lotus czy Out Run mogą zacierać ręce. Po sukcesie Horizon Chase na platformach mobilnych, gra wyrusza na podbój dużych platform.

Już w 2015 roku posiadacze telefonów z systemami iOS oraz Android przekonali się, że Horizon Chase to kawał porządnej rozgrywki. Choć nie każdemu przypadły do gustu mikropłatności spotykane na trasie, tytuł cieszył się spora popularnością.

Kto nie preferuje grania mobilnego, może szykować pada/klawiaturę na Horizon Chase Turbo, które zostanie wydane na komputerach PC oraz konsoli PlayStation 4 już za miesiąc – 15 maja. W odróżnieniu od przenośnej wersji, w tej stacjonarnej nie będzie żadnych mikrotransakcji.

9 premier na nowy tydzień. Najlepsze gry, które zadebiutują w cieniu God of War

Z czym mamy do czynienia? Horizon Chase czerpie pełnymi garściami z wyścigów lat 90., zarówno pod względem grafiki, systemu rozgrywki oraz muzyki. W grze objeździmy 73 trasy, zobaczymy stylizowaną na 16-bitowce grafikę (tutaj oczywiście w 3D), będą ulepszenia pojazdów oraz zmagania sieciowe. Muzykę przygotował natomiast Barry Leitch, czyli ten sam artysta, który tworzył soundtrack do takich starych hitów jak Lotus Turbo Challenge, Top Gear czy Rush.

Horizon Chase Turbo pozwoli pościgać się w pojedynkę lub z innymi graczami. Multiplayer to nie tylko zabawa w sieci, lecz również na podzielonym ekranie dla maksymalnie 4 osób!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%