Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

5 komentarzy

9 premier na nowy tydzień. Najlepsze gry, które zadebiutują w cieniu God of War

Choć branża skupia się przede wszystkim na premierze God of War, nie możemy zapominać, że nie tylko PlayStation 4 człowiek żyje i pozostałe platformy również czekają na własną porcję nowości. Oto najlepsze premiery, którymi uraczy nas obecny tydzień.

Tradycyjnie rozpoczynamy poniedziałek od nadchodzących premier. Jest to oczywiście wybór subiektywny, lecz mamy nadzieję, że wyłapiecie wśród naszych propozycji coś, co uznacie za wartościowe. Tym razem prezentujemy produkcje, które wskoczą na rynek w dniach od 16 do 22 kwietnia i grzechem byłoby nie rozpocząć przeglądu od…

God of War

Według pierwszych recenzji God of War, gra ma w sobie coś z Wiedźmina, trochę z Dark Souls, nieco The Last Of Us, a przede wszystkim posiada ducha poprzednich, oldschoolowych odsłon God Of War. Krytycy chwalą zerwanie z linearną rozgrywką, dzięki czemu tytuł dysponuje gigantycznym, otwartym światem, a przy tym oferuje wiele misji pobocznych, które są dopracowane w nie mniejszym stopniu niż misje główne. Stopień dopieszczenia questów pobocznych także porównywany jest do gry od REDów. Zadania nie są nudne, a często ich wykonanie zajmie nawet kilka godzin.

Reżyser God of War, Cory Barlog, zdradził podczas rozmowy z Kinda Funny Gamescast, że czas gry w przypadku zaliczenia God of War na 100 procent wynosi ponad 40 godzin. Jeden z deweloperów pracujących nad grą potrzebował dokładnie 43 godzin, by zrobić w grze wszystko, co można. Lecz wiadomo, taka osoba jest zaznajomiona z produkcją i w przypadku graczy czas przejścia God of War może się znacznie wydłużyć.

Szykuje się długa i doskonale przygotowana przygoda!

  • Platformy: PS4
  • Data premiery: 20 kwietnia
  • Producent: Sony Interactive Entertainment
  • Wydawca: Sony Interactive Entertainment

Na drugiej stronie kolejna część słynnej gangsterskiej serii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%