Horizon Chase zaszczyci również PlayStation 4

Powrót do lat 90. pełną gębą. Jeśli cena będzie rozsądna, naprawdę warto zainteresować się tymi wyścigami.

Horizon Chase zostanie wydane na PS4 – zapowiadają twórcy tytułu, czyli studio Aquiris Game. Obecnie gra jest dostępna jedynie na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i zbiera wysokie noty. Średnia z dziewięciu recenzji w serwisie Metacritic, to obecnie 88/100.


Na razie wiadomo, że Horizon Chase zawita w przyszłości na Androidzie, no i teraz dochodzi do tego grona PlayStation 4. Deweloperzy zapowiadali jednak już dawniej, że ich wyścigi będą multiplatformowe, więc spodziewamy się, że wkrótce zostaną ujawnione kolejne sprzęty, które zapewne z chęcią przyjmą ten retro produkt.

Z czym mamy do czynienia? Horizon Chase czerpie pełnymi garściami z wyścigów lat 90., zarówno pod względem grafiki, systemu rozgrywki oraz muzyki. W grze objeździmy 73 trasy, zobaczymy stylizowaną na 16-bitowce grafikę (tutaj oczywiście w 3D), będą ulepszenia pojazdów oraz zmagania sieciowe. Muzykę przygotował natomiast Barry Leitch, czyli ten sam artysta, który tworzył soundtrack do takich starych hitów jak Lotus Turbo Challenge, Top Gear czy Rush.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

18 Shares
Share18
+1
Tweet