Premiera Hogwarts Legacy jednak nie jest opóźniona? Głos zabrało Warner Bros.

Hogwarts Legacy - tworzenie eliksirów
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Wczoraj świat obiegły plotki na temat tego, że Hogwarts Legacy może być opóźnione aż na 2023 rok. Wygląda na to, że jednak do przesunięcia debiutu nie dojdzie, a przynajmniej tak wynika z wiadomości brazylijskiego oddziału Warner Bros.

Colin Moriarty informował w ciągu ostatnich dni na temat niepotwierdzonego oficjalnie przesunięcia wymienionego tytułu. Według jego źródła gra miała nabawić się problemów produkcyjnych, choć nie zostało dokładnie to doprecyzowane.

Nie trzeba było długo czekać, by w social mediach brazylijskiego oddziału Warner Games pojawił się tweet, który jednak potwierdza premierę Hogwarts Legacy w 2022. Ten pojawił się wśród wpisów dotyczących tytułów z debiutem właśnie w tym roku.

Hogwart z 1800 roku stoi przed Tobą otworem w #HogwartsLegacy, grze akcji #RPG z otwartym światem, osadzonej w najsłynniejszej na świecie szkole magii i czarów. Jakie będzie twoje dziedzictwo?

– pisze @WarnerPlayBR na Twitterze

Co ciekawe, wśród innych wymienionych tytułów pojawiło się m.in. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Potwierdzałoby to m.in. ostatni przeciek na temat możliwego okresu, kiedy to gra zostanie wydana na rynku. Miejmy nadzieję, że ten rok nie będzie podobny do poprzedniego i gracze ponownie go nie okrzykną „rokiem przesunięć”.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie