Premiera Hogwarts Legacy jednak może się spóźnić, choć wydawca twierdził inaczej

Hogwarts Legacy - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W grudniu zeszłego roku wydawca Hogwarts Legacy zapewnił graczy, że tytuł z pewnością ukaże się w 2022 roku. Co więcej, wkrótce mielibyśmy otrzymać kolejne wieści na temat gry. Może się jednak okazać, że obietnice te nie znajdą potwierdzenia w rzeczywistości.

Branżowy informator i były dziennikarz, Colin Moriarty, wspomniał, że gra nie ukaże się w tym roku – podaje VideoGamesChronicle. Produkcja rzekomo miała nabawić się problemów, choć Moriarty nie ujawnił, co konkretnie miałoby spowodować opóźnienie.

Wcześniejsze plotki wskazywały, że Warner Bros. odpuściło sobie na dłuższą chwilę promocję gry z uwagi na kontrowersyjne wypowiedzi J. K. Rowling, które pojawiały się w jej mediach społecznościowych. Oficjalnie firma nie podała powodów wstrzymania prezentacji gry.

Możliwe, że Hogwarts Legacy ma zostać wydane dopiero po najbliższym filmie osadzonym w świecie Harry’ego Pottera. Premiera produkcji Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a jest zaplanowana na 8 kwietnia 2022 roku, choć niewykluczone, że debiut się opóźni. Możliwe więc, że na grę Avalanche Software poczekamy jeszcze parę ładnych miesięcy, o ile faktycznie nie trafi ona do graczy dopiero w przyszłym roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie