Dziś pokaz rozgrywki Hogwarts Legacy. Gdzie i o której godzinie?

Hogwarts Legacy - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Dziś nareszcie zobaczymy w akcji Hogwarts Legacy. Produkcja Avalanche Software otrzyma długą prezentację gameplay’u na State of Play w trakcie transmisji na żywo.

Transmisja odbędzie się dziś (17 marca) o godzinie 22:00 czasu polskiego. Prezentację obejrzymy na kanałach YouTube i Twitch należących do PlayStation. Poniżej znajdziecie okienko, dzięki któremu prześledzicie livestream z nami.

Pokaz gry ma potrwać około 20 minut, z czego aż 14 minut ma zająć gameplay nagrany na PlayStation 5. Przyjrzymy się więc dość długiemu fragmentowi produkcji. Będzie to też pierwszy większy rzut oka na rozgrywkę z tej propozycji. Wcześniej widzieliśmy jedynie zwiastun oraz pojedyncze obrazki prezentujące wybrane sceny. Miejmy nadzieję, że dzisiejsze State of Play nie pozostawi wiele do życzenia.

Twórcy tytułu zachęcają też do odwiedzenia bloga PlayStation po transmisji. Mamy tam znaleźć dodatkowe informacje o grze, które mogą zainteresować graczy wyczekujących premiery tego tytułu.

Hogwarts Legacy ma ukazać się jeszcze w tym roku, ale nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery. Produkcja trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie