Hogwarts Legacy na nowych materiałach. Jest nawet edytor postaci

Hogwarts Legacy - zrzut ekranu
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Do sieci wyciekły nowe materiały z Hogwarts Legacy. Produkcja Avalanche Software zapowiada się obiecująco, a do tego wygląda całkiem ładnie.

Na wydarzeniu Autodesk Vision Series pojawili się między innymi właśnie twórcy nowej gry osadzonej w świecie Harry’ego Pottera. Choć gracze raczej patrzyli na event bez większego zainteresowania, okazuje się, że w istocie pokazano na nim coś co, może zainteresować osoby niezwiązane z game devem.

Deweloperzy z Avalanche Software pokazali kilka materiałów z gry, dzięki którym możemy rzucić okiem na postacie, które się w niej pojawią, a także kreator bohaterów. Poniżej znajdziecie zrzuty ekranu z dwóch interesujących momentów prezentacji.

W sieci pojawił się też przerywnik filmowy, który prawdopodobnie znajdzie się w finalnej wersji gry. Nie pokazuje on zbyt istotnej dla fabuły sceny, więc nie musicie obawiać się spoilerów.

Hogwarts Legacy ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch. Nie ujawniono oficjalnej daty premiery, ale przecieki ze sklepu Amazon sugerują, że gra zadebiutuje dopiero w grudniu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie