Spójrzcie za kulisy Hogwarts Legacy. Filmik rzuca nowe światło na grę

Hogwarts Legacy - uczniowie różnych domów
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Wczorajszy pokaz rozgrywki Hogwarts Legacy pewnie wyrzucił niejednego fana Harrego Pottera z kapci. Na dokładkę na kanale PlayStation pojawił się specjalny materiał, w którym twórcy opowiadają o tworzeniu swojej produkcji.

Często jedną z form zwiastunów gier są te dopieszczone komentarzem twórców. HL też się doczekało takiego filmu, który możecie zobaczyć poniżej. Warto wspomnieć, że ten jest dostępny w rozdzielczości 4K. Niestety, oficjalnych polskich napisów w nim nie uświadczycie, ale zawsze możecie takowe wygenerować przy pomocy opcji ukrytej w ikonie zębatki.

Akcja Hogwarts Legacy dzieje się w latach 1800-tnych, co oznacza, że gracze nie uświadczą w produkcji samego Harrego Pottera, Rona czy Hermionę. W zasadzie najpewniej poznają tylko postacie z obrazów oraz część duchów. Potwierdzono m.in. to, że w grze pojawi Prawie Bezgłowy Nick. Mimo tych kilku różnic, to dalej jest ten sam stary Hogwart, którego świat kochają wszyscy fani filmów i książek o czarodziejach.

Hogwarts Legacy zadebiutuje w okresie świątecznym tego roku. Gra ukaże się nie tylko na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S, ale także na Nintendo Switch. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie