Hitman 3 winnica

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Hitman 3 – fan zgniótł wszystkie NPC-e w Mendozie w prasie do owoców [WIDEO]

Jeden z graczy wpadł na pomysł zlikwidowania wszystkich postaci z mapy w argentyńskiej Mendozie za jednym zamachem. Jak? Ogłuszył je i przywlókł pod prasę do owoców.

Hitman słynie z tego, że daje dużą dowolność w sposobach wykonywania misji. Dlatego chyba nikogo nie powinno dziwić, że niektórzy fani, znudzeni standardowymi metodami eliminacji postaci, zaczynają trochę kombinować. Oto jeden z przykładów.

Fan gry o pseudonimie Teallen96 postanowił pozbyć się wszystkich NPC-ów w lokacji Mendoza w Argentynie przy użyciu prasy do winogron. W tym celu obezwładnił postacie i przyciągnął je pod gigantyczny tłok. Wyczyn ten zajął graczowi ponad 10 godzin. Jak wyglądał finał akcji, możecie zobaczyć poniżej (i to dwa razy; drugi raz z save’a, w innym przebraniu).

Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja – niedawno pisaliśmy o tym, jak jeden z fanów skradanki wepchał całą mapę postaci niezależnych do chłodni i próbował je wysadzić. W przeciwieństwie do powyższego przypadku, niezbyt mu to wyszło.

Hitman 3 zadebiutował 20 stycznia. Od tego dnia w skradankę można grać na pecetach, PS4, PS5, Xboksie One i Series S/X. Wydanie na PC będzie ekskluzywem dla Epic Store przez rok od premiery. Planowana jest też wersja tytułu na Switcha, ale jeszcze nie jest znana data jej debiutu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się