Hitman 3 - Agent 47

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Hitman 3 z darmową lokacją w Japonii. Zagramy na PC, PlayStation i Xbox

Po raz kolejny możemy wypróbować bezpłatnie jeden z etapów w nowej trylogii Hitman. Tym razem chodzi o japońskie Hokkaido z pierwszej części gry.

IO Interactive oferuje japońską wyspę z gry z 2016 do wypróbowania bez żadnych opłat. Lokacja jest dostępna na pecetach (Epic Games), Xboksie i PlayStation 4 i 5.

Mapę zwiedzimy tylko przez określony czas, a konkretnie od 4 do 14 listopada. Aby zrobić sobie wycieczkę do Hokkaido, należy mieć albo grę Hitman 3, albo bezpłatny zestaw startowy, który pobierzecie w sklepie Epic Games, PlayStation lub Microsoft. Oto potrzebne linki:

Jak wspominaliśmy już jakiś czas temu, IO Interactive pracuje obecnie nad nową produkcją o Jamesie Bondzie. Ma ona pod wieloma względami przypominać grę o Agencie 47. Podobnie jak w Hitmanie, otoczenie w nowym tytule twórców będzie reagowało na nasze poczynania. Oprócz tego akcję mamy śledzić z perspektywy TPP.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%