Hideo Kojima

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Hideo Kojima podzielił się planami na 2022 rok. Gry to nie wszystko

Hideo Kojima niedawno ujawnił, że pracuje nad dwiema nowymi produkcjami. Teraz słynny japoński twórca gier podzielił się kolejnymi planami, tym razem na 2022 rok.

Kojima w tym roku rozpocznie bardziej zaawansowane eksperymentowanie z jednym ze swoich projektów. W planach jest też przygotowanie zespołu filmowego do pracy, a na dodatek słynny Hideo rozważa… wystartowanie z projektem związanym z radiem.

W tym roku zamierzam na poważnie rozpocząć nową pracę i przejść na kolejny poziom eksperymentowania z radykalnym projektem. Mam też nadzieję, że uda mi się uruchomić zespół wideo. I może zacznę robić coś w rodzaju projektu radiowego?

– napisał Hideo Kojima na Twitterze

Jeśli chodzi o eksperymentowanie z jednym z projektów, być może dotyczy ono tajemniczej, „zupełnie nowej” gry, którą niedawno potwierdził Hideo Kojima. Szczegóły nieujawnionego tytułu pozostają jednak tajemnicą.

Podobnie jest z planami oddziału filmowego Kojima Productions. Nie wiemy, czym zajmie się zespół i kiedy poznamy pierwsze konkrety. Japończyk jakiś czas temu wskazał, że chciałby stworzyć anime, więc być może to właśnie ono jako pierwsze wejdzie do produkcji.

Największym zaskoczeniem z ujawnionych planów Kojimy jest „projekt radiowy”. Kojima pojawił się niedawno jako gość w audycji japońskiego radia NHK i być może ma to związek z powyższą zapowiedzią planów na 2022 rok.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się