Hideo Kojima pracował nad nową grą, która przypominała The Boys

Hideo Kojima i The Boys
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Hideo Kojima ujawnił, że w produkcji znajdowała się gra mająca mocno przypominać The Boys. Projekt został jednak wstrzymany… przez popularność serialu.

Nowa produkcja słynnego dewelopera miała opowiadać o kumplach-detektywach mierzących się z superbohaterami. W roli głównej mógł pojawić się Mads Mikkelsen.

Kojima przyznaje, że projekt został odłożony na później po tym, jak deweloper zapoznał się z paroma odcinkami The Boys. Choć gra, którą chciał wydać deweloper, opowiadała nieco inną historię, koncepcja w istocie była bardzo podobna.

The Boys, z którego zrezygnowałam po 3 odcinkach 1. sezonu. Pomyślałem, że obejrzę resztę serialu. Właściwie obejrzałem kilka odcinków, które pojawiły się w czasie, gdy miałem rozpocząć projekt, do którego się od dłuższego czasu przygotowywałem, i odłożyłem go na później, ponieważ koncepcja była podobna (inny setting i sztuczki). Kumpelska (damsko-męska) historia o specjalnym oddziale detektywistycznym, który walczy z legendarnymi bohaterami za kulisami. Myślałem o Madsie (Mikkelsenie – red. ) jako odtwórcy głównej roli.

– napisał Hideo Kojima na Twitterze

Oczywiście niewykluczone, że opisany przez szefa Kojima Productions projekt zostanie kiedyś wskrzeszony. Na ten moment jednak – patrząc na popularność serialowej adaptacji The Boys – nie liczyłbym na taki obrót wydarzeń.

Obecnie Kojima przygotowuje nową grę we współpracy z Xbox. Wiele wskazuje też na to, że w produkcji znajduje się kontynuacja Death Stranding.

Niedawno do sieci wyciekły materiały z Overodse, czyli horroru, nad którym podobno pracuje Hideo Kojima. Nie wiadomo jednak, czy jest to wspomniana gra tworzona z Microsoftem, czy jednak coś zupełnie nowego.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie