Hideo Kojima nie zagra w Deathloop, bo dręczy go powszechna przypadłość

Hideo Kojima mówi o PT, a fani już zaczęli szaleć i liczyć na zapowiedź
Newsy PC PS5

Szef Kojima Productions napisał na Twitterze, że bardzo chętnie rozprawiłby się z pętlą w Deathloop, ale ma problemy z perspektywą pierwszoosobową w grze.

Deathloop zadebiutowało kilka dni temu na PC i konsolach. Eksperymentowanie z czasem w grach interesuje Hideo Kojimę – niedawno pisaliśmy chociażby o tym, że Twelve Minutes wciągnęło go jak radziecki odkurzacz. Jednak japoński projektant stwierdził, że tytułu od Arkane Studios nie sprawdzi, bo widok FPP wywołuje u niego mdłości. Na Twitterze Hideo Kojimy czytamy:

“DEATHLOOP”. To produkcja z pętlą czasu i interesującym systemem. Chciałbym zagrać, ale to FPS i prawdopodobnie dostanę mdłości.

To dość powszechna przypadłość – fani producent piszą w komentarzach, że znają ten ból. Zarówno oni, jak i Hideo Kojima, tracą sporo – Deathloop zgarnia szalenie dobre noty i cieszy się uznaniem wśród graczy i recenzentów. Tak jest przynajmniej z wersją na PlayStation – gorzej z wydaniem pecetowym, które ma problemy z optymalizacją. Twórcy obiecują, że badają problem.

My także opublikowaliśmy recenzję FPS-a – znajdziecie ją pod tym adresem. Aha – czytając tekst, uważajcie na Juliannę.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie