Flagowa produkcja Blizzarda z ważną aktualizacją

Czas pozmieniać kilka rzeczy.

Heroes of the Storm własnie otrzymało najnowsza aktualizację. Przede wszystkim wyeliminowane zostały dręczące produkcję błędy w SI, jak chociażby ten, w którym bohaterowie sterowani przez SI, którzy próbowali uciekać aleją, przechodzili przez bazę przeciwnika zamiast usiłować ją obchodzić.

Ponadto zmieniło się też trochę na polach bitewnych i wśród bohaterów oraz ich zdolności. Zerknijcie na poniższą listę poprawek w najnowszej aktualizacji do Heroes of the Storm.

SI

– Bohaterowie: Naprawiono błąd, który mógł powodować, że bohaterowie sterowani przez SI, którzy próbowali uciekać aleją, przechodzili przez bazę przeciwnika zamiast usiłować ją obchodzić.
– Stronnicy i najemnicy: Naprawiono błąd, który powodował, że stronnicy i najemnicy ignorowali niektóre przyzwane jednostki, w tym:
Walidziała Gazola
Działa Fotonowe Probiusza
Laser Górniczy Drakken Tychusa

Pola bitew

– Piekielne Kapliczki: Pogromcy w środkowej alei nie będą teraz czasem utykać po drodze do wrogiej twierdzy.
– Odlewnia Volskaya Industries: Licznik czasu oczekiwania do ponownego pojawienia się obozu najemników nie pojawia się już niespodziewanie i nie rozpoczyna odliczania w przypadku, gdy obóz ten został tylko częściowo zajęty.

Bohaterowie, zdolności i talenty

– Jasnoskrzydła: Przerwanie Przesunięcia Fazowego przez efekty unieruchomienia, wyciszenia lub polimorfii nie rozpoczyna już odliczania jego pełnego czasu odnowienia.
– D.Va: Zderzenie się z budowlą lub przeszkodą na mapie spowodowane użyciem Dopalaczy nie będzie teraz powodowało utknięcia.
– Diablo: Talent Niszczycielska Szarża zapewnia teraz poprawnie premię do obrażeń w przypadku przeciwników ogłuszonych Szarżą Cienia.
– Falstad: Po otrzymaniu obrażeń prawidłowo rozpoczyna się teraz odliczanie czasu odnowienia dla premii do szybkości ruchu zapewnianej przez Zefir.
– Gazol: Walidziała prawidłowo zapewniają teraz wokół siebie pole widzenia sojusznikom.
– Por. Morales: Naprawiono błąd, który umożliwiał Promowi Medycznemu ruch w kierunku i przyjmowanie na pokład bohaterów sojuszniczych po drodze do wskazanego miejsca przeznaczenia.

Źródło: Blizzard

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.