Kiedy zobaczymy Liama Hemswortha w roli Geralta? Jest potencjalna data

hemsworth jako wiedźmin
Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Na bazie informacji o tym, kiedy wystartują zdjęcia do 4. sezonu Wiedźmina, można z dużą dawką prawdopodobieństwa szacować, kiedy zobaczymy Liama Hemswortha w pełnej charakteryzacji.

Jak wiadomo już od kilku ładnych miesięcy, w 4. sezonie serialu Wiedźmin od Netfliksa, w rolę Geralta wcieli się już nie Henry Cavill, a Liam Hemsworth. Kiedy możemy spodziewać się pierwszych zdjęć aktora w tej właśnie roli? Wiedząc, że start prac na planie ma nastąpić mniej więcej w połowie kwietnia, to z dużą dozą pewności możemy założyć, że fotkę Hemswortha w pełnej aranżacji zobaczymy jeszcze w marcu. Przypuszczenie wynika stąd, że na kilkanaście / kilkadziesiąt dni przed startem zdjęć, Netflix zwyczajowo robi testy ekranowe oraz sesje zdjęciowe bohaterów.

Wiedźmin 4. sezon serialu – co już wiadomo?

Jak podaje serwis Redanian Intelligence, czyli naprawdę niezawodne źródło wszystkiego, co tylko związane z serialem Wiedźmin, nowy aktor przez wiele miesięcy przygotowywał się fizycznie do roli. Efektem tego znacząco i wyraźnie przybrał na masie mięśniowej, więc jest większy niż kiedykolwiek, gdy go widzieliśmy. Redaktorzy Redanian Intelligence dodają też, że na początku sezonu zobaczymy Geralta z bujną brodą, co ma wynikać z fabuły. Nie jest więc wykluczone, że Hemsworth będzie na pierwszych zdjęciach pozować właśnie z zarostem.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie