Hellblade 2 rozwala system. Zobaczcie tylko ten zwiastun

Hellblade 2 rozwala system. Nowy zwiastun | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series

Senua’s Saga: Hellblade 2 może rządzić i dzielić. Ninja Theory z pewnością wydaje tegorocznego asa w rękawie Microsoftu. Zobaczcie tylko ten trailer!

Mało która gra wygląda tak klimatycznie, pięknie, tajemniczo i zachwycająco zarazem. Wspaniała grafika to tylko jeden z powodów, dla których warto obejrzeć nowy materiał z gry!

Senua’s Saga: Hellblade 2 rozwala system grafiką i nie tylko

Pierwsza część Hellblade po dziś dzień znana jest jako jedna z najpopularniejszych gier z segmentu AA. Brytyjskie studio powołało do życia nie tylko zadziwiająco realistyczną bohaterkę, ale też przytłaczająco mroczny świat. W “dwójce” wszystkiego będzie jeszcze więcej, mocniej i “bardziej”. A to akurat dobrze.

Na wiosennej edycji Future Games Showcase 2024 zaprezentowano nowy materiał z Hellblade 2, który stanowi kompilację wcześniejszych udostępnionych zwiastunów i pokazów rozgrywki. Także wiele z tego mogliście już widzieć, ale nic przecież nie szkodzi, aby “zajrzeć” jeszcze raz. W końcu warto!

Na filmie słyszymy też krótkie opisanie fabuły gry i tego, co nadchodzi. Chodzi tu oczywiście o wyjątkowo dobrze wykorzystane technologie Unreal Engine 5, kreację większego i szerzej zarysowanego świata oraz powrót do świata wewnętrznych demonów Senui. Senua’s Saga: Hellblade 2 trafi na rynek już 21 maja 2024 roku. Tytuł będzie dostępny jedynie w formie cyfrowej na PC oraz Xbox Series X/S. Raczej nie liczcie na premierę na PlayStation 5. A przynajmniej nie teraz.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie