Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu nowym DLC

Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu nowym DLC
Mobile Newsy PC

Karcianka Blizzarda nie daje o sobie zapomnieć.

W trakcie wczorajszej imprezy Blizzarda, ogłoszony został nowy dodatek do Hearthstone o podtytule Ciemne zaułki Gadżetonu. DLC inspirowane jest jedną z pustynnych lokacji World of Warcraft i zawiera trzy nowe klany: The Jade Lotos, The Kabal oraz The Goons, a także 132 nowe karty.

Gadżeton, niegdyś położony na pustyni Tanaris, był zamieszkanym przez gobliny śródlądowym miastem, znanym z szemranych interesów i nielegalnego handlu. Jego mieszkańcy nie skłaniali się ani ku Przymierzu, ani ku Hordzie. Kiedy gniew czarnego smoka Śmiercioskrzydłego rozdarł Tanaris na pół, Gadżeton niespodziewanie stał się miastem portowym, a kilku szczęśliwców nagle zostało posiadaczami posiadłości z widokiem na morze!

Dzięki nowym portom, handel w Gadżetonie kwitł. Napływ kapitału pozwolił napełnić kieszenie tym, którzy tworzyli podwaliny nowego Gadżetonu. Każdy, kto cokolwiek tu znaczył, chciał dostać swój kawałek tortu i wykorzystywał wszelkie możliwe triki, by zdobyć przewagę nad innymi. Gdy miasto zaczęło tętnić życiem, grupy zorganizowanej przestępczości zaczęły walkę o wpływy – Gadżeton przestał być sennym miasteczkiem z przeszłości – czytamy o nowej lokacji na oficjalnej stronie Blizzarda.

To jednak nie wszystko. Twórcy wprowadzili 9 trzyklasowych kart – każda z nich może być użyta przez TRZY różne klasy zamiast jednej, co znacząco zwiększy wasze możliwości budowy talii i podkreśli charakter każdej z rodzin przestępczych. Głowa każdej z rodzin również jest legendarną kartą trójklasową.

Poniżej znajdziecie zwiastun dodatku.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie