Na potęgę Posępnego Czerepu! Cezary Pazura jako He-Man w nowej reklamie figurek kolekcjonerskich

Cezary Pazura jako He-Man w reklamie Mattela
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

He-Man ma od dziś nowe oblicze. W popularnego bohatera w nowej serii reklam wcielił się bowiem Cezary Pazura.

Mattel rozpoczyna w ten sposób kampanię promocyjną nowych figurek z linii Masters of the Universe. Całe szczęście uniwersum superbohatera nie ginie; oprócz odświeżonych figurek kolekcjonerskich na Netfliksie pojawił się przecież serial animowany Władcy wszechświata: Objawienie, w planach jest również powstanie kolejnego filmu fabularnego. Jak widać Mattel dołącza do rozbudowanej franczyzy także kolejne produkty; trzeba też przyznać, że ich reklama jest naprawdę kreatywna i świetnie zrobiona.

Spot reklamowy przedstawia zwykły z pozoru poranek He-Mana. Pobudka, prysznic, zdrowe śniadanie – nic nie zapowiada jeszcze dalszych wydarzeń. Dzień nieco się psuje, gdy He-Man dowiaduje się o powrocie swojego odwiecznego wroga , Szkieletora (w tej roli Janusz Chabior). Zaprasza go więc na imprezę. Co dalej? Być może jeszcze się dowiemy – a być może sami stworzymy ciąg dalszy. Figurki przedstawiające właśnie He-Mana i Szkieletora znajdą się bowiem w sklepach jeszcze w tym roku.

Mattel wraca w ten sposób na rynek z okazji okrągłych urodzin superbohatera. Pierwsza kolekcja figurek przedstawiających He-Mana oraz inne postaci z uniwersum zadebiutowała w 1982 roku. Heros korzystający z potęgi Posępnego Czerepu kończy zatem 40 lat; to zapewne z tej właśnie okazji w planach ma wspomnianą w spocie imprezę.

Całą reklamę możecie zobaczyć poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie