Wreszcie powstanie film aktorski o He-Manie. Netflix przejmuje Masters of the Universe

fragment plakatu filmu o He-Manie pt. Masters of the Universe
Baza filmów Baza postaci Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi

Netflix podejmie się realizacji rozpoczętego przez Sony filmu aktorskiego o He-Manie, zatytułowanego Masters of the Universe. Wiadomo już, kto zagra główną rolę.

Netflix przejął od Sony prawa do rebootu Władców wszechświata z 1987 roku. Reżyserią zajmą się bracia Aaron i Adam Nee, którzy wraz z Davidem Callahamem napisali również scenariusz. W głównej roli obsadzono Kyle’a Allena; młodego aktora możecie kojarzyć choćby z niedawno niedawno zaprezentowanej nowej odsłony West Side Story. Nie wiadomo jeszcze, kto otrzyma pozostałe role w produkcji.

Sony planowało nową wersję Masters of the Universe o najsilniejszym człowieku we wszechświecie już od kilkunastu lat. Pierwsze plany ogłoszono w 2009 roku, lecz produkcja została ostatecznie zamrożona. Co jakiś czas jednak do niej wracano; w 2019 roku ogłoszono, że główną rolę zagra Noah Centineo. Ta wersja także nie doszła do skutku, do czego przyczyniła się m.in. pandemia Covid-19. Można mieć zatem nadzieję, że los pechowej produkcji wreszcie się odwrócił i Netflix doprowadzi całość do końca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie