Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

HBO Max w Polsce!

Niebawem w Polsce pojawi się długo oczekiwania usługa streamingowa HBO Max.

Jest się z czego cieszyć, ponieważ najważniejsze produkcje wytwórni, poza kinami, pojawią się również w usłudze HBO Max. Mowa chociażby o długo wyczekiwanym hicie Wonder Woman 1984. Premiery platformy udostępniającej video, możemy się spodziewać w drugiej połowie 2021 roku.

Jednocześnie w naszym kraju zniknie HBO GO. Spodziewać się możemy w konsekwencji droższego abonamentu (HBO GO kosztuje obecnie 24,99 zł) oraz nowej zawartości. W zaciszu domowym obejrzymy więc takie produkcje jak: Matrix 4, Godzilla vs. Kong, Mortal Kombat, Space Jam: A New Legacy, The Suicide Squad, Dune, Tom & Jerry.

Możemy spodziewać się również wyższej jakości udostępnianych treści. Niektóre z IP obsłużą 4K Ultra HD, HDR 10 z Dolby Vision lub Dolby Atmos. Z racji tego, że informacja o nadejściu HBO Max została potwierdzona przez polski oddział, pozostaje czekać na ofertę skierowaną do klientów naszego kraju. Trzymamy rękę na pulsie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się