HBO Max w Polsce!

HBO Max w Polsce!
Filmy i seriale

Niebawem w Polsce pojawi się długo oczekiwania usługa streamingowa HBO Max.

Jest się z czego cieszyć, ponieważ najważniejsze produkcje wytwórni, poza kinami, pojawią się również w usłudze HBO Max. Mowa chociażby o długo wyczekiwanym hicie Wonder Woman 1984. Premiery platformy udostępniającej video, możemy się spodziewać w drugiej połowie 2021 roku.

Jednocześnie w naszym kraju zniknie HBO GO. Spodziewać się możemy w konsekwencji droższego abonamentu (HBO GO kosztuje obecnie 24,99 zł) oraz nowej zawartości. W zaciszu domowym obejrzymy więc takie produkcje jak: Matrix 4, Godzilla vs. Kong, Mortal Kombat, Space Jam: A New Legacy, The Suicide Squad, Dune, Tom & Jerry.

Możemy spodziewać się również wyższej jakości udostępnianych treści. Niektóre z IP obsłużą 4K Ultra HD, HDR 10 z Dolby Vision lub Dolby Atmos. Z racji tego, że informacja o nadejściu HBO Max została potwierdzona przez polski oddział, pozostaje czekać na ofertę skierowaną do klientów naszego kraju. Trzymamy rękę na pulsie.

Bartłomiej Balcerzak
O autorze

Bartłomiej Balcerzak

Redaktor
Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie