Rodzina (prawie) w komplecie. Oficjalny zwiastun programu Harry Potter: Return to Hogwarts

Emma Watson i Rupert Grint trzymają się za ręce w programie Harry Potter: Return to Hogwarts
Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

HBO Max opublikowało pełny zwiastun rocznicowego programu Harry Potter: Return to Hogwarts.

Do tej pory otrzymywaliśmy stopniowo kolejne materiały, wreszcie przyszedł jednak czas na pełny, oficjalny trailer. Emma Watson nie powstrzymała łez wzruszenia i trudno jej się dziwić – dla każdego z aktorów udział w serii o młodym czarodzieju musiał być niezwykłą, magiczną przygodą. Zobaczcie sami, jak zapowiada się program stworzony z okazji 20. rocznicy premiery filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny:

Oprócz najważniejszej trójki, czyli Emmy Watson, Daniela Radcliffe’a i Ruperta Grinta w programie pojawi się wielu innych aktorów z serii. Na ekranach zagoszczą m.in. Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Robbie Coltrane, Jason Isaacs, Gary Oldman, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Ian Hart, Toby Jones, Matthew Lewis, a także Evanna Lynch. Zaproszono również członków ekipy, m.in. reżyserów poszczególnych części oraz producenta Davida Heymana.

Premierę programu Harry Potter: Return to Hogwarts zaplanowano na 1 stycznia 2022 na HBO Max. Polscy widzowie zobaczą go natomiast w ofercie HBO GO.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie