Harry Potter: Return to Hogwarts zobaczymy w Polsce na HBO GO

Harry Potter: Return to Hogwarts
Filmy Filmy i seriale Newsy Uniwersum

Nie było dotychczas pewne, czy rocznicowy program Harry Potter: Return to Hogwarts będzie dostępne dla polskich widzów. Teraz sytuacja jest już jasna.

Polscy widzowie obejrzą “zlot absolwentów Hogwartu” za pośrednictwem HBO GO. To miły gest stacji w stronę krajów, w których nie można legalnie korzystać z HBO Max; program z okazji 20. rocznicy premiery filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny powstaje właśnie tutaj. Platforma ta nie jest jeszcze dostępna w Polsce. Pierwotne plany zakładały, że pojawi się w naszym kraju pod koniec 2021 roku, obecnie mowa jest jednak o początku roku następnego.

W nadchodzącym programie zobaczymy wielu aktorów doskonale znanych fanom filmów o młodym czarodzieju. Pojawią się m.in. Emma Watson, Daniel Radcliffe, Rupert Grint, James Phelps, Oliver Phelps, Tom Felton, Evanna Lynch, Alfred Enoch, Matthew Lewis i Bonnie Wright, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Robbie Coltrane, a także Mark Williams.

Premiera Harry Potter: Return to Hogwarts odbędzie się 1 stycznia 2022 roku na HBO Max; nie wiadomo jeszcze, kiedy program zobaczą widzowie HBO GO.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie