pierwsza strona Proroka Codziennego zapowiadająca zlot absolwentów w zwiastunie programu Harry Potter: Return to Hogwarts

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Harry, Ron i Hermiona na spotkaniu po latach. Nowe zdjęcie z programu Harry Potter: Return to Hogwarts

Po niedawno ujawnionym teaserze pojawiły się kolejne materiały związane z programem Harry Potter: Return to Hogwarts.

Na nowo zaprezentowanym zdjęciu widać Ruperta Grinta, Emmę Watson i Daniela Radcliffe’a, czyli oczywiście trójkę głównych bohaterów serii o Harrym Potterze. Wygląda na to, że nie będziemy mieli do czynienia ze „zwykłym” programem dokumentalnym. Plan wyraźnie nawiązuje do magicznej serii; można wręcz pomyśleć, że aktorzy spotkali się ponownie w pokoju wspólnym Gryffindoru, aby powspominać dawne czasy. Zobaczcie zresztą sami:

Oprócz najważniejszej trójki ze wszystkich ośmiu filmów serii na ekranie zobaczymy także wiele innych powrotów. Potwierdzono udział takich aktorów jak: Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Matthew Lewis oraz Evanna Lynch. Niestety w programie zabraknie twórczyni samej postaci Harry’ego Pottera, czyli Joanne K. Rowling. Pisarki nie zaproszono ze względu na jej kontrowersyjne wypowiedzi na Twitterze.

Premiera rocznicowego programu Harry Potter: Return to Hogwarts już 1 stycznia 2022 r.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%