Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Handlarze wykupili 2000 sztuk PS5. Chcą sprzedać konsole z zyskiem

Handlarze z grupy CrepChiefNotify wykupili 2 tysiące sztuk PS5. Chcąc na tym zarobić.

Nie tak dawno osoby wchodzące w skład CrepChiefNotify poinformowały o zdobyciu 3,5 tysiąca konsol PlayStation 5. Ciężko niemniej stwierdzić, czy sprzedawcom udało się zdobyć ilość o jakiej mowa. Zdaniem redaktorów z VGC, resellerzy specjalnie robią wokół siebie zamieszanie, aby sprzedać jak największą ilość platform.

Nie brakuje osób, które nie wyobrażają sobie świąt bez PS5, ale ze względu na duży popyt, nie udało się im zdobyć wymarzonego next-gena. Na ratunek przychodzą sprzedawcy z CrepChiefNotify, którzy oferują konsole, za dwukrotnie wyższą kwotę! Gracze są zbulwersowani takimi praktykami. Nie brak jednak chętnych, by dołączyć do grupy. Za 40 dolarów nowi członkowie zostaną poinstruowani w jaki sposób nabyć urządzenie.

PS5 wykupione 2000 sztuk
Reklama grupy CrepChiefnotify.

Wiele osób ma nadzieję, że gdy Sony puści większą partię sprzętu na rynek, to nieetyczne działania zostaną definitywnie ukrócone.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się