Handel i wymiana w FIFA 15 zostaną ograniczone

Pokazujemy oszustom czerwoną kartkę – oznajmia EA Sports.

FIFA 15 nie będzie posiadać opcji wymiany przedmiotów czy zawodników w trybie Ultimate Team. Chodzi o popularne Trade Offers, które umożliwia handel między graczami bez bawienia się w tryb aukcji. Taka opcja – zgodnie z założeniami – miała służyć przyjacielskim wymianom, ale…

Chociaż niektórzy uczciwi gracze stosowali tę funkcję w handlu z przyjaciółmi, to stała się ona również jedną z metod wykorzystywanych przez sprzedawców do przenoszenia bądź oferowania monet. Ponadto osoby, które włamywały się na cudze konta, przez Trade Offers pozbywały się kradzionych piłkarzy oraz monet – tłumaczy EA Sports na oficjalnym forum.

To była trudna decyzja, lecz wierzymy, że również właściwy krok w kierunku poprawy bezpieczeństwa. Pokazujemy oszustom czerwona kartkę – podkreśla EA Sports. Co sądzicie o takiej decyzji?

Wydawca poinformował również, że maksymalna liczba celów transferowych w trybie Ultimate Team wyniesie 50. – Oznacza to, że będziemy mogli licytować na aukcjach pięćdziesięciu zawodników jednocześnie – czytamy na forum.

Premiera FIFA 15 nastąpi już 26 września. Więcej informacji (najszybsi piłkarze, cieszynki, demo FIFA 15 czy świetna reklama TV) znajdziecie w naszych wcześniejszych newsach.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet