Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Zobaczcie zdjęcia z serialu Halo

Studio 343 Industries udostępniło materiały z serialu Halo.

Do sieci wyciekły fotki prezentujące wielką łapę kosmity czy też broń jakiej używali dzielni marines w walce z przedstawicielami obcej rasy. Widać, że filmowcy inspirowali się serią gier Halo, więc miłośnicy marki powinni odetchnąć z ulgą.

Wczeniej dowiedzieliśmy się, że Pablo Schreibera wcieli się w rolę Master Chiefa. W serialu zobaczymy takie sławy jak: Natascha McElhone, Shabana Azmi, Olive Gray, Danny Sapani i Bokeem Woodbine. Producentem wykonawczym ma być zaś Steven Spielberg. O ile nic nie stanie na drodze twórców, to premiera powinna odbyć się wiosną 2021 roku.

Jeśli lubicie klimaty science-fiction i uwielbialiście masakrować obcych w serii wydanej na konsolach Microsoftu i PC, to macie na co czekać. Przypominamy, że Halo jest przez niektórych uznawane, ze jedną z najważniejszych produkcji wszech czasów. Grę doceniono za ciekawą fabułę, świetny tryb wieloosobowy i sporą ilość taktyk, którą można zastosować w potyczkach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się