Serial Halo nie będzie opowiadał historii znanej z gier. Kiki Wolfkill szerzej o produkcji

serial Halo
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Serial Halo otrzymał wreszcie konkretne informacje. Jak się okazuje, produkcja nie będzie opowiadać historii znanych z gier.

Mieliśmy już pełny zwiastun produkcji, teraz więc czas na nowe informacje. Te wyjawiła producentka związana z 343 Industries, Kiki Wolfkill:

“Określamy to jako Srebrna Linia Czasu Halo, aby odróżnić ją od kanonu. Dzięki temu chronimy zarówno podstawową historię, jak i serial, a także mamy możliwość rozwijania obu produkcji bez przeszkód i w odpowiedni dla danego medium sposób.”

– powiedziała Wolfkill w opublikowanym na Twitterze wywiadzie z portalem Halopedia.

Gra Halo doczekała się już licznych produkcji pobocznych, jednak do tej pory twórcy żadnej z nich nie mieli podobnego podejścia do swojego dzieła. Sytuacja umożliwia wiele działań, jak choćby wprowadzenie do serialu postaci, które zginęły w podstawowej grze.

Główną rolę w produkcji telewizyjnej powierzono Pablo Schreiberowi. Oprócz niego na ekranach pojawią się m.in. Natasha McElhone, Olive Grey, Danny Sapani, Shabana Azmi, Bokeem Woodbine, a także Jen Taylor. Serial Halo pojawi się na platformie Paramount+ w 2022 roku.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie