Lego HALO – hołd dla Master Chiefa przygotowany przez jednego z fanów. Gra będzie darmowa

halo lego
Newsy PC

ThrillDaWill, deweloper, który stworzył już takie fanowskie produkcje jak Lego Fallout oraz Lego God of War zapowiedział, że wkrótce udostępni dla wszystkich także Lego HALO, które umożliwi zabawę po sieci.

Stworzona przez ThrillDaWill-a gra Lego HALO ma zebrać najlepsze bronie i pojazdy z całego uniwersum i zaoferować je w nowej, klockowatej wersji. Jak na tego typu grę przystało, nie tylko postaci czy bronie będą przygotowane z klocków, ale także i całe mapy. Deweloper odtworzył w ten sposób klasyczny tryb wieloosobowy. Szczegóły na temat produkcji znajdziecie zresztą w niemal 10-minutowym wideo, które zamieszczamy poniżej. Postępy nad projektem można z kolei śledzić, obserwując konto twórcy na platformie X.

Halo: Sezon 2 na SkyShowtime

A jeśli podobnie jak ja, jesteście psychofanami Master Chiefa i na temat Halo chłoniecie w zasadzie wszystkie nowe informacje i treści, to przypomnę, że od kilku dni w serwisie VOD SkyShowtime można już oglądać nowe odcinki drugiego sezonu serialu z Pablo Schreiberem w roli głównej. Co ważne, pierwsze recenzje krytyków oraz opinie widzów wyraźnie sugerują, że tym razem mamy do czynienia z dużo bardziej udanym sezonem, niż miało to miejsce w przypadku sezonu pierwszego.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie