GTA Vice City Remastered przez chwilę kosztowało ponad 670 zł na PlayStation. Gry kupimy oddzielnie?

GTA Vice City Remastered za ponad 670 zł? Gry kupimy osobno
Newsy PS4 PS5

Bardzo ciekawy błąd pojawił się na karcie GTA Vice City Remastered na PS Store. Tytuł kosztował dość sporo, ale… chwila, da się go kupić osobno?

Wolałbym poczekać na promocję niż kupować odświeżone i średnio udane GTA w takiej cenie… ale na szczęście był to zwyczajny błąd. I choć to samo w sobie można traktować jako ciekawostkę, znacznie bardziej wartościową informacją są domysły, wedle których gry ze średnio udanej kolekcji GTA: The Trilogy – The Definitive Edition kupimy oddzielnie.

GTA Vice City Remastered do nabycia oddzielnie, ale było… drogo

Zestaw odświeżonych trzech pierwszych trójwymiarowych odsłon serii Grand Theft Auto spotkał się z bardzo polaryzującym odbiorem. Co tu dużo mówić – nie udało się kompletnie. Nawet mimo niedawnego debiutu na Steam, wciąż nie dostaliśmy nowej aktualizacji.

W PlayStation Store przez jakiś czas widoczna była jednak osobna karta produktu “GTA Vice City Remastered”. Do tej pory mogliśmy kupić zestaw wszystkich trzech gier, bez możliwości nabycia ich osobno. Taka kolekcja kosztuje 54,99 funtów (w Polsce – 269 zł). Możliwość kupienia samego tylko Vice City za 123,99 funtów (ponad 670 zł) brzmi jak niezły deal, prawda?

Oczywiście żartuję, ale gracze na Twitterze faktycznie zauważyli osobną kartę absurdalnie wycenionej gry. Wiadomo, że jest to błąd, bo cena – jak i cała karta w sklepie – już zniknęły. W internecie jednak nic nie ginie.

Wkrótce w komentarzach zaczęło pojawiać się coraz więcej głosów internautów. Ci faktycznie odnajdywali kartę gry w cyfrowym sklepie PlayStation. Okazuje się, że cena w funtach brytyjskich była naprawdę niezłą okazją. W innych regionach produkcja potrafiła kosztować nawet niemal 1000 złotych. Sporawo. To jednak nie to jest tu ważne, a fakt, że najpewniej wkrótce będziemy mogli kupić każdą grę z pakietu osobno. Na razie warto poczekać na potwierdzenie tych rewelacji.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie