Pierwszy zwiastun GTA VI już niebawem? „Ważny” muzyk podkręca atmosferę

Pierwszy zwiastun GTA VI już niebawem? „Ważny” muzyk podkręca atmosferę
Newsy PC PS5 Xbox Series

Pewien muzyk i YouTuber ostatnio jest zadziwiająco aktywny w kwestii GTA VI. Niektórzy uważają, że skoro to „ktoś ważny”, coś musi być na rzeczy.

Historia jednak przyzwyczaiła nas do tego, że „ważni” ludzie nie zawsze mają rację. Niemniej cała sytuacja wygląda całkiem interesująco szczególnie dla fanów GTA, którzy nie mogą doczekać się pierwszych konkretów o 6. odsłonie cyklu. Niejaki KRYPTO9095 jest muzykiem i YouTuberem, kojarzonym przede wszystkim z serią GTA. Na swoim profilu na Twitterze wrzucił niedawno krótkiego gifa.

Muzyk przedstawił niebieskie logo Rockstar Games (czyli Rockstar North) z dopiskiem „GTA VI nadchodzi”. No w zasadzie to nie odkrył tym samym niczego zaskakującego – o istnieniu gry wiemy od jakiegoś czasu. No ale to w końcu osoba kojarzona z marką, więc fani szybko zwrócili uwagę na proroczy wydźwięk tego wpisu. Część zaczęła się domyślać, iż na dniach dostaniemy pierwsze materiały z gry.

Fani GTA VI wszędzie dopatrują się jakichś znaków

Warto jednak wspomnieć, iż tego samego dnia podzielił się zdjęciem z miejsca, które najpewniej jest siedzibą Rockstara. Pokazał przy tym na palcach cyfrę „6”, więc… no, domyślacie się, o co chodzi. Radzimy jednak podejść do tego wszystkiego z rezerwą, gdyż nie ma tutaj absolutnie mowy o tym, że R* podzieli się czymś nowym, a samo zdjęcie mogło zostać zrobione dawno temu. Inną możliwą opcją jest po prostu współpraca muzyka z deweloperami.

Do tego wszystkiego jest jeszcze jego kanał na YouTube. Jako zdjęcie tła ustawił on sobie niewidziany dotąd obrazek z logo Grand Theft Auto VI. Czy to potwierdza, że coś jest na rzeczy? Tak uważają niektórzy internauci. Twitterowy profil GTA 6 NEWS & LEAKS stwierdził przecież, że skoro to ktoś znany, musi mieć rację i coś faktycznie się zbliża.

Krypto9095 ma baner GTA VI na Youtube. Ten człowiek ma 1,94 miliona subskrybentów. Jest kimś ważnym.

– czytamy w poście GTA 6 NEWS & LEAKS

Niektórzy spodziewają się nowych informacji o grze, ale prędzej jestem w stanie uwierzyć w to, że YouTuber użyczy swojej muzyki na potrzeby GTA VI. Może też współpracować z nimi na jakimś innym polu, ale nie podkręcałbym całej sprawy do tego, że lada moment zobaczymy zwiastun. Choć uwierzcie, sam bym tego chciał.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie