Rockstar ma dość GTA VI tak bardzo, że zbanowało tytuł gry na jednym ze swoich kanałów

GTA VI zostało ponoć zrestartowane przy okazji premiery RDR2
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

GTA VI to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji w historii branży gier. Nic dziwnego, że gracze (tym bardziej po oficjalnym ogłoszeniu faktu istnienia gry) co rusz zalewają firmę pytaniami na temat kontynuacji hitu z 2013 roku, a deweloperzy… ewidentnie mają już tego serdecznie dość.

Na kanale Twitch.tv firmy wprowadzono nietypowe ograniczenie. Jeśli spróbujemy wpisać „GTA VI”, „GTA 6” lub podobną frazę, nasza wiadomość zostanie automatycznie odrzucona przez wprowadzony na kanale system moderacji. Nasze konto nie zostanie co prawda zbanowane lub ograniczone po wpisaniu pechowej frazy, ale Rockstar ewidentnie nie życzy sobie, aby gracze pisali o wyczekiwanej grze.

GTA VI na kanale Twitch Rockstar Games
Komunikat pojawiający się po próbie wpisania tytułu gry na kanale Twitch Rockstar Games

Podobne ograniczenie zostało wprowadzone na kanale YouTube Rockstar Games, gdzie włączono opcję automatycznego ukrywania komentarzy wspominających o szóstym Grand Theft Auto.

Nie wiadomo, kiedy można spodziewać się zdjęcia blokady komentarzy i wiadomości wspominających o GTA VI. Najpewniej stanie się to po oficjalnej prezentacji gry, kiedy to Rockstar zacznie dzielić się szczegółami nadchodzącego tytułu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie