GTA VI porównanie z prawdziwym Miami. Szokująca liczba detali

GTA VI w prawdziwym świecie. Świetny film | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

YouTuber postanowił przenieść zwiastun GTA VI do… prawdziwego Miami. Przy okazji dostaliśmy porównanie, dzięki czemu widać, ile wysiłku Rockstar włożył w powołanie cyfrowej metropolii do życia.

Vice City z nowego GTA nie jest może prawdziwym miastem, ale Miami już jak najbardziej. Słoneczne miasto z gry bezpośrednio oparto na słonecznym mieście z prawdziwego świata. Bezpośrednio dowodzi tego ten film.

GTA VI w prawdziwym świecie

Nowe GTA ma być „perfekcyjną” grą. Rockstar Games i Take-Two wydają się pewne sukcesu i nie ma się co dziwić. Mówimy przecież o twórcach jednej z największych serii gier na świecie. Grand Theft Auto słynie z przywiązania do detali, wartkiej akcji i kreowania realistycznego otwartego świata z mnóstwem atrakcji. Po wielu latach powracają do Miami, a raczej do Vice City, tym razem w GTA VI.

Jeden z fanów, YouTuber o pseudonimie CyrilMP4 wraz ze znajomymi postanowili wybrać się do prawdziwego Miami na Florydzie. Po co? Ano, żeby poobcować bliżej z miastem, które robi za fundament nowej odsłony serii gier. W trakcie pobytu nagrali filmy i robili dużo zdjęć. Zwracali szczególną uwagę na miejsca, które kojarzą ze zwiastuna gry. Trzeba przyznać, że takich miejsc jest zaskakująco sporo.

Szczególne wrażenie robi jednak film będący porównanie 1:1 ze zwiastunem nowego GTA. To właśnie na nim zdumiewają detale i podobieństwa między wirtualnym światem a tym prawdziwym. Ja wiem, że to na razie tylko zwiastun i gra niekoniecznie musi wyglądać tak samo, ale przywiązanie do najmniejszych szczegółów imponuje. Zresztą, zobaczcie sami.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie