Pierwszy szczegół fabuły GTA VI ujawniony przez wiarygodne źródło

GTA VI - logo - dom na przedmieściach
Newsy PC PS5 Xbox Series

Oficjalnie o GTA VI wiemy tylko tyle, że powstaje. W sieci pojawiła się jednak bardzo intrygująca informacja o nowej produkcji Rockstar, której źródłem jest znany dziennikarz growy.

Jason Schreier poinformował w komentarzu na forum Reddit, że w GTA VI nie będziemy już obserwować losów trzech protagonistów. Dziennikarz sugeruje tym samym, że w grze albo znów będziemy śledzić historię jednej postaci.

Wspomniany dziennikarz to wiarygodne źródło przecieków. Odpowiada on między innymi za ujawnienie remake’u The Last of Us oraz nowej wersji usługi PlayStation Plus na długo przed oficjalnymi zapowiedziami obu wspomnianych projektów. Przypominam jednak, że powyższe wieści to wciąż nieoficjalne doniesienia, do których należy podchodzić z dystansem.

Eksperyment z trójką grywalnych postaci w GTA V nie każdemu przypadł do gustu. Choć pomysł na udostępnienie graczom trzech bohaterów był bez wątpienia ciekawy, dość szybko tracił na wyrazistości i doczekał się jedynie kilku sensownych zastosowań w samej rozgrywce. Nie dziwię się, że Rockstar Games (oczywiście zakładając, że przeciek się potwierdzi) zrezygnowało z tego pomysłu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie