Technologia GTA VI ma „wyprzedzać swoją epokę”. Może dlatego gra powstaje tak długo

GTA VI - fanowska grafika
PC PS5 Xbox Series

W sieci pojawiają się nowe (dość wiarygodne) doniesienia o GTA VI. Silnik produkcji rzekomo zbiera bardzo pozytywne opinie i może zaskoczyć.

Twierdzi tak informator i dziennikarz, Chris Kippel, który regularnie dzieli się wieściami ze stajni Rockstar Games. Kippel twierdzi, że używany przez studio silnik RAGE9 cieszy się dobrą sławą. Informator pokusił się nawet o stwierdzenie, że technologia „wyprzedziła swoją epokę” – akurat tego można się było spodziewać. Rockstar Games zawsze podbija technologiczną poprzeczkę w grach wideo.

Oczywiście nowa wersja silnika graficznego Rockstar Games (RAGE9), która zostanie użyta w GTA VI, będzie niesamowita. Spotkałem się z bardzo pozytywnymi opiniami, więc w tej kwestii nie powinniśmy być rozczarowani. Mówimy tu o silniku, który wyprzedził swoją epokę.

– napisał Chris’ Kippel na Twitterze

Chris Kippel to wiarygodne źródło przecieków z Rockstar Games. Jest on jedną z osób, które zapowiadały GTA The Trilogy The Definitive Edition na długo przed oficjalnym ujawnieniem zestawu odświeżeń. Warto mieć jednak na uwadze, że powyższe wieści to nadal niepotwierdzone plotki.

Jeśli chodzi o oficjalne wieści, o GTA VI wciąż wiemy tyle, co nic. W lutym tego roku doszło jednak do swoistego przełomu, bowiem Rockstar Games oficjalnie potwierdziło, że gra znajduje się w produkcji. Studio przekazało jednocześnie, że opowie o tytule wtedy, kiedy będzie on gotowy do prezentacji. Może to być w tym roku, ale równie dobrze też za rok albo dwa lata. Szczęśliwi czasu nie liczą, ale jak tu być w pełni zadowolonym graczem bez nowego GTA od prawie dekady?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie