Grałem w GTA VI – twierdzi streamer. “Pieprzyć NDA, mogą mnie wysłać do więzienia”

GTA VI i streamer xQc
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Niedawne oficjalne potwierdzenie istnienia GTA VI rozbudziło wyobraźnię wielu graczy. Teraz nawet jeden z największych streamerów postanowił opowiedzieć o grze.

Streamer xQc jest bardzo popularny na Twitchu. Jego transmisje śledzą tysiące osób i oczywiście często współpracuje on z deweloperami i wydawcami. Streamer twierdzi, że grał już w tryb online GTA VI i uważa, że gra jest już ukończona, ale Rockstar podobno nadal rozwija serwery RP.

Pieprzyć NDA, pieprzyć papiery, jeśli chcą, mogą mnie wysłać do więzienia. Grałem w Grand Theft Auto VI Online i powiem tylko, że gra jest już ukończona, skończyli ją. Jedynym powodem, dla którego tak długo to trwa, jest to, że nie chcą pozwolić, aby roleplay trafił na FiveM (zmodowane serwery GTA Online – red. ), mają swoje własne serwery z zaawansowaną mechaniką odgrywania ról z prawdziwego zdarzenia.

– powiedział xQc w trakcie transmisji na żywo
Transkrypcja dzięki The Gamer

Następnie xQc podzielił się paroma szczegółami rozgrywki w trybie roleplay. Podobno wypada on bardzo zachwycająco.

To będzie roleplay wszechczasów. Wszechczasów. (…) Możecie napadać na banki, udawać policję, a nawet pozwolili wam strzelać do cywilów (…). Powiedzieli: „Chcemy prawdziwej gry roleplay, wiernej życiu”. Jest to najbardziej zaawansowany i najnowocześniejszy roleplay, jaki widziałem odkąd gram w gry.

– kontynuował

Aż nie chce się wierzyć, że xQc złamałby umowy podpisane z Rockstar i naraziłby się na ogromne kary. Osobiście wątpię, aby streamer mówił prawdę, choć nieraz zaliczył podobne wpadki – ostatnio nawet przypadkiem uruchomił w trakcie transmisji Overwatch 2, choć nie powinien.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie