Rockstar najwyraźniej ma dość pytań o GTA VI i zamyka graczom usta

GTA VI - grafika
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Rockstar Games chyba zaczyna mieć dość pytań i komentarzy dotyczących GTA VI. Gracz zauważył, że studio reaguje na niektóre komentarze swoich fanów zamieszczane na YouTube.

Reaguje, czyli po prostu je ukrywa. I to nie manualnie, tylko poprzez automatyczne wyciszenie danego słowa na swoim koncie YouTube. W efekcie taki komentarz jest widoczny dla osoby, która go zamieściła, ale nie dla innych użytkowników platformy.

Znaleziskiem podzielił się użytkownik The Strange Man na Twitterze. Wyniki jego eksperymentu wskazują, że Rockstar Games zablokowało frazy „GTA 6” oraz „GTA Six”, ale nie „GTA VI”. To nieco dziwne, ale być może ktoś nie pomyślał o często zamiennie używanym nazewnictwie gry. Blokada jest obecna nawet na materiałach sprzed 15 lat, co odkryto testując ją właśnie na takim filmiku.

Z jednej strony zachowanie Rockstar może budzić wątpliwości, a z drugiej trochę je rozumiem. Gracze czekający na GTA VI zalewają konta studia komentarzami, a niektórzy decydują się nawet na bardziej szalone czyny, które miałyby dać deweloperom do zrozumienia, że na nowe Grand Theft Auto czekają dziesiątki milionów graczy na całym świecie. Każdy ma prawo mieć trochę dość takich zachowań.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie