GTA VI zajmie 750 GB i zaoferuje mapę wszystkich miast z serii? Znany insider ostrzega

GTA VI - zbadali wielki przeciek. Czeka nas wielka rewolucja w gamingu
Newsy PC PS5 Xbox Series

Tom Henderson całkiem słusznie postanowił ostrzec graczy przed idiotycznymi przeciekami dotyczącymi GTA VI, które w ostatnim czasie pojawiły się w internecie.

Niedawno w internecie zrobiło się głośno na temat Red Dead Redemption 3. Tylko dlatego, że niektóre serwisy internetowe przypomniały sobie rozmowę z szefem Take-Two sprzed dwóch lat. Potem popularnością zaczęły cieszyć się nowe plotki o GTA VI. Dość powiedzieć, że sam przed nimi ostrzegałem, twierdząc, że to jedne z najgorszych i najgłupszych “przecieków”, o jakich słyszałem. Ja więc już Was ostrzegłem, ale na łamach Insider-Gaming postanowił zrobić to także Tom Henderson.

GTA VI i dużo kłamstw

Znany insider jest zazwyczaj bardzo dobrze obeznany ze wszystkim, co “nieoficjalne”. Nic więc dziwnego, że postanowił zaadresować swoje obawy o ostatnie przecieki związane z kolejną częścią Grand Theft Auto. Jego zdaniem to wszystko jest po prostu bezsensowne i niewiarygodne.

Ostatnio najgorętszy “przeciek”, który trafił do mediów społecznościowych, stwierdził, że GTA VI będzie miało rozmiar 750 GB i będzie miało fabułę trwającą “co najmniej” 400 godzin, co jest w najlepszym razie śmieszne. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej dziwacznych plotek, jakie kiedykolwiek słyszeliśmy o grze, a co gorsza, są ludzie, którzy traktują to jako ewangelię i rozpowszechniają tę wiadomość daleko i szeroko.

– ostrzega leaker

W dalszej części tekstu mówi też o przeciekach na temat domniemanej ceny gry (150 dolarów za edycję “standardową” mogę skomentować tylko “XD”), a także o wielkości mapy gry. Ta ma ponoć oferować każde dotychczasowe miasto z serii i być największym, co kiedykolwiek przydarzyło się komputerowej rozrywce. Oczywiście nic nie świadczy o tym, iż to prawda. Ba, Henderson znalazł nawet oryginalne źródło “przecieków” na temat wysokiej ceny gry. To, jak się można było spodziewać, niczym nie popiera swojego twierdzenia.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie