Fani GTA VI chcą już zamawiać preorder. Edycja kolekcjonerska w cenie!

GTA VI
Newsy PS5 Xbox Series Xbox Series S

Pamiętacie zasadę niekupowania preorderów? Ta chyba nie ma zastosowania w przypadku GTA VI. Nadchodząca produkcja od Rockstara budzi tak wielkie emocje, że fani chcą już kupić grę. Najlepiej w edycji kolekcjonerskiej, nawet na długo przed premierą. No właśnie, a kiedy ta pojawi się w sprzedaży? W sieci pojawiło się sporo dyskusji na ten temat.

Preorder GTA VI. Chętnych jest już wielu

Od początku grudnia jednym z ważniejszych tematów branży gamingowej jest GTA VI. Po opublikowaniu trailera gra od Rockstar znalazła się na ustach wszystkich. Samo wideo było już rozkładane na czynniki pierwsze wiele razy, a fani zaczęli dopisywać masę własnych, niekiedy zabawnych teorii. Wszystko super, ale dajcie nam już tę grę! Jej premiera ma mieć miejsce w 2025 roku, a niektórzy z graczy chcą już dokonać zakupu, choćby preordera. Możliwe, że będzie to jedna z chętniej zamawianych produkcji przed premierą.

W internecie pojawia się coraz więcej spekulacji na temat tego, kiedy tytuł pojawi się w przedpremierowej sprzedaży. Niektórzy sądzą, że będzie to mieć miejsce jeszcze w tym roku, na około 12 miesięcy przed oficjalnym pojawieniem się na rynku. Dla innych taki okres jest zdecydowanie zbyt długi i uważają, że dopiero kilka miesięcy przed wydaniem możliwe będzie kupno gry. Pewne jest to, że spore grono fanów zdecyduje się na egzemplarz kolekcjonerski.

Prawda jest taka, że nie mamy prawa mieć pojęcia, kiedy wydawca zdecyduje się na przedsprzedaż gry. Do tej pory opublikowano zaledwie jeden trailer, dlatego cała machina zapowiadania i promowania gry dopiero ruszy. Przyjdzie nam jeszcze poczekać na kolejne zapowiedzi i dopiero za jakiś czas możliwe będzie oferowanie produkcji. Tym bardziej w edycji kolekcjonerskiej, która zawierać będzie gadżety być może inspirowane fabułą czy bohaterami.

Ale czekający na pewno zostaną wynagrodzeni. W końcu to Rockstar, dlatego możemy spać spokojnie i wyczekiwać kolejnych nowości.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie