Mapa GTA VI może być olbrzymia. Fan porównał wielkość z rejonem z GTA V

GTA VI z olbrzymią i przytłaczającą mapą. Ciekawe odkrycie fanów
Newsy PC PS5 Xbox Series

Fan zestawił koordynaty z wycieku GTA VI z mapą z GTA V. Efekt sugeruje, że mapa Vice City będzie iście gigantyczna i zejdzie nam sporo czasu na poruszaniu się po niej.

Wielki wyciek GTA VI okazał się może i problemem dla deweloperów, ale za to olbrzymią skarbnicą wiedzy dla fanów. Ci nie ustają w wysiłkach, aby odkryć jeszcze więcej. Tym razem jeden z internautów postanowił zestawić koordynaty różnych miejsc odkrytych w GTA VI z całą mapą z GTA V. Okazuje się, że całe Los Santos może być zaledwie ułamkiem całości.

Jak widać na poniższym obrazku – mapa z „piątki” znajduje się idealnie w centrum. Dookoła niej znajdziemy koordynaty odkryte w głośnym przecieku. Mamy tu różne lokacje jak choćby tor wyścigowy Port Gellhorn, lotnisko, Homestead czy Hanks Waffle Diner. Jak łatwo można zauważyć – obiekty te znajdują się na o wiele większym terenie niż cała wyspa z GTA V. Teoretycznie więc oznacza to, że mapa GTA VI może być o wiele większa, być może nawet większa w skali niż cały obrazek z naniesionymi koordynatami.

Warto jednak pamiętać, że są to zaledwie spekulacje fanów, a nie potwierdzone informacje. Włożono w to jednak sporo pracy, dzięki czemu wiemy, że Vice City może wręcz przytłoczyć rozmiarem. Wcześniejsze plotki sugerowały już, że mapa będzie iście imponująca. Mamy bowiem trafić nie tylko do samego Vice City, ale również terenów dookoła miasta. Do tego kolejne rejony mają pojawiać się z czasem, więc gra ma docelowo rozwijać się i „powiększać”.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie