Widział GTA VI w akcji? Gra “będzie momentem, który zapamiętasz na zawsze”

GTA VI - widział grę w akcji i mówi, że
Newsy PC PS5 Xbox Series

Czyżby Rockstar Games coraz bliżej było ujawnienia GTA VI? W mediach społecznościowych pojawił się bardzo ciekawy wpis amerykańskiego dziennikarza.

Każdy czeka na GTA VI, a spora część nawet nie do końca zdaje sobie sprawę, czemu tak się dzieje. Sam należę do tej grupy, bo jednak wielkim fanem marki Grand Theft Auto nigdy nie byłem. Z drugiej strony fenomenalne Red Dead Redemption 2 utwierdziło mnie w przekonaniu, że Rockstar wspina się na wyżyny gamedevu. Nic dziwnego, że na temat oczekiwanej “szóstki” krąży tyle domysłów. Szczególnie patrząc na wielkie przecieki, które w ubiegłym roku obiegły sieć.

Teraz oliwy do ognia dolewa amerykański influencer, streamer i gamingowy dziennikarz HipHopGamer. Wstawił on niedawno na Twittera swoje zdjęcie, na którym stoi obok Straussa Zelnicka, prezesa Take-Two. W opisie zaś znajdziemy kolejne wzmianki o GTA VI, które jest wychwalane pod niebiosa. Dziennikarz twierdzi, że “zacznijcie się hype’ować – to wszystko, co mogę powiedzieć”.

“Kiedy powiem ci, że GTA VI będzie momentem, który zapamiętasz na zawsze” – dodaje we wpisie influencer. Wynika z tego, że HipHopGamer widział najnowszą odsłonę serii w akcji i zrobiła ona na nim kolosalne wrażenie. Nigdzie jednak nie przyznaje jednak wprost, że wie, co czeka graczy. Niektórzy w komentarzach zarzucają mu kłamstwo. Z drugiej jednak strony wpis cieszy się gigantyczną popularnością w internecie. Nie wiemy do końca, czy faktycznie influencer mówi prawdę, ale nie mamy też powodów, aby w to wątpić. W końcu Rockstar niedawno szukał ludzi do pomocy w testach swojej nowej gry. Istnieje więc spora szansa, że prace idą coraz lepiej, a gra obecnie jest dopieszczana.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie