Joker z Florydy chce połączyć siły z hakerem GTA VI. Bardzo dużo tych „ostatnich ostrzeżeń”

GTA VI - Joker z Florydy chce połączyć siły z hakerem i znowu grozi
Newsy PC PS5 Xbox Series

Nadal na topie jest wątek niejakiego Jokera z Florydy chcącego od Rockstar Games 10 milionów dolarów za jego wizerunek w GTA VI. Teraz ma nowe groźby.

Między chęcią zarobku i zwietrzeniem dobrej okazji a zostaniem kompletnym pośmiewiskiem jest cienka granica. Jasne, że bohater tej historii, czyli niesławny Lawrence Sullivan mógłby załatwić to wszystko w inny sposób. Teraz jednak znów narzeka w internecie i wysyła kolejne groźby twórcom nowej części serii Grand Theft Auto.

Do tej pory wielokrotnie zmieniał swoje żądania. Najpierw domagał się dwóch milionów dolarów za użycie jego wizerunku w zwiastunie produkcji. Potem systematycznie zwiększał tę kwotę, aż do ostatnich 10 milionów dolarów. No, całkiem sporo, nie da się ukryć. Wysyłał przy tym wiele „ostatnich ostrzeżeń” i mimo że ostatnie miało być „najostateczniejsze”, nadal zalewa sieć kolejnymi filmami.

Na najnowszym postanowił, że skorzysta ze swojej „karty-pułapki”, czyli najnowszej groźby. Straszy Rockstar Games, że sprzymierzy się z hakerem GTA VI, którego niedawno skazano na dożywocie w zakładzie psychiatrycznym. Joker z Florydy stwierdził, że jeśli Rockstar Games nie odpowie na jego żądania, to „wyrwie tego dzieciaka z oddziału psychiatrycznego” i razem „ponownie zhakują system”.

Sullivan twierdzi, że teraz wszyscy chcą z nim zdjęcia i „nie może w spokoju nawet zjeść pizzy”. Mimo iż wyraźnie narzeka na całą sytuację i popularność, ewidentnie upodabnia się do wyglądu ze zwiastuna gry. Przefarbował włosy, a do tego nosi więzienną koszulkę.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie