W GTA VI może pojawić się kultowa broń. Powróci do serii po 14 latach

GTA VI z wielkim powrotem kultowej broni? Pierwszy raz od 14 lat
Newsy PC PS5 Xbox Series

Uważni internauci dostrzegli ciekawe informacje na profilu LinkedIn jednego z byłych pracowników Rockstara. Jak się okazuje, GTA VI może zaoferować graczom totalną sieczkę.

Artysta Sayan Saha niedawno dodał do swojego profilu na LinkedIn bardzo szczegółowy opis tego, czym zajmował się w trakcie swojej pracy w Rockstar Games. Choć nie ujawnił konkretnego tytułu z nazwy, wiele osób podejrzewa, że deweloper opisuje swój wkład w GTA VI. Głównie dlatego, że pracował tam od 2020 roku, a w opisie pracy wymienił ciekawe przykłady jako modele przedmiotów, którymi się zajmował.

Wśród wielu przedmiotów znajdziemy informację o stworzeniu assetów 2D „piły łańcuchowej”. Gracze szybko połączyli ze sobą kropki i uważają, że to pierwsza informacja sugerująca, iż broń ta powróci do serii. Nie trzeba nikomu przypominać, że w GTA V się ona nie pojawiła, a ostatni raz mogliśmy z niej korzystać w kieszonkowym Chinatown Wars z 2009 roku. Wcześniej dość brutalna i zabójcza broń była dostępna m.in. w Vice City czy San Andreas.

Oczywiście samo to nie oznacza, że w grze taka broń się pojawi (i czy będziemy mogli z niej korzystać). Szybko jednak wpis edytowano i niektóre informacje z niego wyleciały. Sugeruje to, że Saha faktycznie miał wkład w GTA VI. Rockstar zapewne szybko ogarnął, że artysta nie powinien przedstawiać takich szczegółów.

Plotek o GTA VI jednak wciąż przybywa. Niedawno samozwańczy leaker określił, kiedy możemy spodziewać się pokazu gry, a nawet premiery Red Dead Redemption Remake/Remastered. Ba, nawet domniemani aktorzy z „szóstki” dolewają ciągle oliwy do ognia.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie