GTA VI może zaoferować zupełnie nowy system transportu. Fani dostrzegli szczegóły

GTA VI z zupełnie nowym systemem transportu | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Zdaniem uważnych graczy, GTA VI może zaoferować zupełnie nowy system lokomocji, którego do tej pory w żadnej innej części tej serii nie było.

Fani Grand Theft Auto obawiają się o to, że Rockstar Games może zainspirować się oryginalną Mafią, która oferuje bardzo realistyczny, ale niezwykle przy tym wymagający model jazdy samochodami. Oczywiście żadnych konkretnych przesłanek w tej sprawie nie ma. Jeżeli jednak ktoś faktycznie obawia się zbyt mocnego realizmu, zawsze będzie mógł wziąć busa. No, w teorii przynajmniej.

GTA VI zaoferuje autobusy miejskie?

Entuzjaści zwiastuna GTA VI cały czas stopują go klatka po klatce, rozkładając na czynniki pierwsze. Teraz uważają, że ukryta jest w nim zapowiedź pewnej drobnej rewolucji w serii. Chodzi o możliwość podróżowania po świecie gry autobusami miejskimi. Do tej pory cykl oferował sporo różnych metod szybkiego transportu, jak choćby taksówki czy metro, ale o autobusach jeszcze nie było mowy.

Sugestie pojawiły się w związku z drobnym detalem, który uważni fani dostrzegli na zwiastunie. W pewnym momencie możemy ujrzeć oddalony od kamery przystanek autobusowy, ze swoim charakterystycznym oznaczeniem. Do tego pod znakiem czeka parę osób, najpewniej na autobus. Dla niektórych fanów to potwierdzenie, że Rockstar Games chce właśnie zaoferować taką formę podróży. Przestrzegam jednak, iż to wyłącznie domysły fanów. “Zauważyłem, że znak przystanku autobusowego jest nieco zbyt szczegółowy jak na coś, czego nie możemy używać. Duży i widoczny, a słowa wyglądają tak, jakby rzeczywiście były czytelne” – twierdzi jeden z graczy.

Niemniej ostatnio o nowej części kultowej serii robi się coraz głośniej. I to nie tylko za sprawą domysłów graczy, ale również potwierdzenia angażu znanego rapera czy bojach Jokera z Florydy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie