GTA V z grafiką niemal fotorealistyczną. Nowe efekty graficzne są niesamowite!

To nie jest zwykła modyfikacja, która jedynie podciąga kolory. Los Santos ożywa!

Sporo mieliśmy już modów do GTA V, lecz z tym raczej nie mogą się równać. Wizualna odmiana, jaką funduje tytułowi The Pinnacle of V – World Enhancement Project jest po prostu genialna.


Co ciekawe, programik dodaje do GTA V kilka nowych efektów graficznych. Chodzi m.in. o włączenie cieni rzucanych przez broń, eksplozje czy nawet dym. Ponadto poprawiono oddziaływanie wiatru na otaczający nas świat, lepiej wygląda też woda, fale sztormowe, roślinność oraz mgła.

To jednak nie koniec. Twórcy moda podkreślają, że ich program odmienia system pogodowy w GTA V. Dodatkowo gra otrzymuje całkowicie nowe tekstury, których lista w przyszłości będzie uzupełniana o kolejne. Póki co poprawiono np. chmury, krzewy, krew, niektóre pojazdy, gwiazdy, księżyc czy kałuże.

Poniżej możecie zobaczyć efekt modyfikacji, a jeśli chcecie odmienić swoją wersję GTA V, odsyłamy na oficjalną stronę modyfikacji.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Michał

    Ciekaw jestem czy online zadziała z lepszą grafiką czy trzeba będzie sobie odpuścić, ciekawe jak Franklin Trevor i Michael czy będą lepiej wyglądali 😀

565 Shares
Share565
+1
Tweet