GTA V Redux – jest data premiery i nowy zwiastun!

GTA V Redux – jest data premiery i nowy zwiastun!
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy!

W końcu wiadomo, kiedy Los Santos stanie się jeszcze piękniejsze.

Niedawno mogliśmy zobaczyć pierwszy gameplay prezentujący rozgrywkę z GTA V Redux i już wtedy wspominaliśmy, że twórca tego niesamowitego moda – czyli Josh Romito – jest już na ostatniej prostej i kończy prace nad swoim dziełem. Teraz w końcu możemy przekazać Wam bardzo dobrą wiadomość, którą jest data premiery GTA V Redux. Jak możecie zobaczyć na najnowszym trailerze modyfikacji, zostanie ona udostępniona do pobrania już 26 sierpnia.

Nadal nie wiemy niestety, jakie będą wymagania sprzętowe dla GTA V Redux. Jako ciekawostkę podajemy jednak specyfikację komputera (poniżej), z której korzysta Josh Romito. Jeśli pojawią się oficjalne wymagania, na pewno je opublikujemy.

  • Procesor: Intel i7 4790k
  • Karta grafiki: SLI Nvidia GeForce GTX 980
  • Pamięć RAM: 16 GB 2400 MHz
  • Dysk twardy: Samsung 840 Evo SSD
  • Monitor: Acer XB280HK 4K G-sync

Dajcie znać, czy zamierzacie pobrać GTA V Redux i wypróbować je na własnym sprzęcie!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie