GTA V na PS5 i XSX ponoć sprawia problemy. Rockstar może podjąć ważną decyzję

GTA V - Trevor
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

GTA V jak Skyrim – wiecznie żywe. Mimo wszystko fani wyczekujący na ulepszoną wersję muszą się rzekomo liczyć z możliwym opóźnieniem.

Źródło przecieków należy jednak traktować ze zdrową dawką ostrożności.

GTA V next-gen z problemami

Piąta część GTA może nie doczekała się aż tylu wznowień, co wspomniany wcześniej Skyrim, ale jej popularność po tylu latach od premiery niemal nie słabnie. Nic dziwnego, że R* przygotowuje port na nową generację (no dobra, w zasadzie obecną) z ulepszoną grafiką i innymi udogodnieniami. Jej premiera może stać jednak pod znakiem zapytania.

Początkowo fani nastawili się na listopad ubiegłego roku, a teraz wiemy, iż tytuł celuje w marzec 2022. Wszystko byłoby super, gdyby nie najnowsze plotki pochodzące od brazylijskiego insidera donoszącego o problemach. Deweloperzy liczą się rzekomo z możliwym przesunięciem premiery tytułu.

Otrzymałem ostatnio kilka informacji dotyczących tytułu Grand Theft Auto V: Expanded And Enhanced. Rozwój gry był skomplikowany. W tej chwili jej [premiera] jest jeszcze w marcu, ale są duże szanse, że zostanie opóźniona na kwiecień/maj.

Matheusvictorbr na Twitterze

Co ciekawe, twórcy ponoć szykują dla nas coś więcej, niż poprawki graficzne. Przypominam o dawce sceptycyzmu, ale fani marki powinni ucieszyć się, jeżeli przecieki się potwierdzą.

Ich pierwotny plan był taki sam (mówiono o zwykłym ulepszeniu wersji last-genowych za pomocą łatek), a GTA Online Standalone miałoby wystartować w 2021 roku. Wraz z rozwojem i ewolucją, GTA Online musi mieć silnik, który wytrzyma stały wzrost. Skoro robią readaptację… Jak już wspomniałem jakiś czas temu, Rockstar Games szykuje 3 niesamowite rzeczy dla GTA Online. Nie mogę zdradzić zbyt wiele, ale pakujcie walizki.

Dodaje Matheusvictorbr

Plotki wydają się intrygujące pod jednym względem. Deweloperzy najpewniej nauczyli się w dość brutalny sposób, w jakim stanie nie wydawać odświeżonej wersji gry na przykładzie GTA The Trilogy The Definitive Edition. Jeżeli problematyczna premiera trzech pierwszych części 3D miałaby się przełożyć na lepszy remaster GTA V – być może dostaniemy warty uwagi tytuł.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie