GTA V – jedna paczka podmieni każdy samochód na rzeczywisty odpowiednik

Coś dla osób, które tęsknią za prawdziwymi autami w Los Santos.

Rockstar trochę zaoszczędziło na licencjach i zamiast rzeczywistych marek samochodów mamy w GTA V coś, co je po prostu przypomina. Oczywiście powstały już dziesiątki modów, które wprowadzają do wirtualnego świata prawdziwe pojazdy, lecz kto ma czas i ochotę instalować je bez końca.


Jeśli chcielibyście podmienić wszystkie samochody na rzeczywiste za jednym kliknięciem, powinniście zainteresować się modem Ultimate Vehicle Pack do GTA V. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy paczka konkretnie wyląduje w sieci. Ze względu na to, że zbierze m.in. sporo wydanych wcześniej modów, autor Ultimate Vehicle Pack musi zebrać stosowne pozwolenia na ich wykorzystanie. Całość ma ważyć około 21 GB.

Poniżej możecie zerknąć na prezentację Ultimate Vehicle Pack do GTA V.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Piccardo

    Po co jakieś pozwolenia na mody (w tym wypadku tylko samochody) które są ogólnie udostępniane bez opłat i restrykcji w sieci na różnych serwisach…

    • thegrzelu

      Ponieważ to nadal twórczość autorów modów, którzy w readme zastrzegają sobie by nie używać ich aut w paczkach. Chcą być docenieni czy coś. Mimo wszystko ogólnie większość autorów się zgadza JEŚLI ktoś spyta czy może użyć np. tego auta w paczce i w instalatorze uwzględni kto je zrobił.

425 Shares
Share425
+1
Tweet