Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 komentarzy

GTA V Premium już oficjalnie. Rockstar zdradza szczegóły

Plotki przerodziły się w prawdę. Rockstar przedstawia specjalne wydanie swojego hitu. Poznajcie Grand Theft Auto V: Premium Online Edition, które ląduje na komputerach PC oraz konsolach obecnej generacji.

Rockstar milczał na temat nieoficjalnych informacji dotyczących GTA V Premium. Teraz jednak deweloperzy puszczają parę z ust serwując światu taki oto komunikat:

Edycja online premium Grand Theft Auto V – dostępna na PS4, Xbox One i PC – zawiera wszystkie elementy fabularne Grand Theft Auto V, stale ewoluujący świat Grand Theft Auto Online i wszystkie ulepszenia rozgrywki oraz dodatkową zawartość, w tym Skok na koniec świata, Dozbrojenie, Przemyt, Motocykliści i nie tylko.

W pakiecie znajduje się też Zestaw początkującego kryminalisty, który jest najszybszym sposobem, aby rozkręcić swoje przestępcze imperium za pomocą najciekawszej i najpopularniejszej zawartości w GTA Online, oraz 1 000 000 GTA$ do wydania w GTA Online. Zawartość zestawu wyceniona jest na ponad 10 000 000 GTA$.

Kto zatem jeszcze nie ma w swojej bibliotece GTA V, może od razu sięgnąć po wypasione wydanie Premium.

Grand Theft Auto V: Premium Online Edition
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się