GTA V – DLC na Halloween dostępne. Nie trzeba go nawet pobierać [Aktualizacja]

Rockstar oficjalnie potwierdził – dodatek już w grze!

[Aktualizacja]

Deweloper poinformował na swojej stronie, że halloweenowa zawartość została odblokowana i będziemy mogli się nią cieszyć do 16 listopada. Niestety, jedynie na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Co dostajemy? To, czego się spodziewaliśmy i o czym wiemy już od kilku dni. Szczegóły poniżej.


[Oryginalna wiadomość]

W zeszłym tygodniu pojawiły się informacje o rzekomym dodatku do GTA V, który pojawi się pod koniec tego miesiąca. Część graczy przeszukała pliki tytułu po aktualizacji wprowadzającej lowridery i okazało się, że znajdują się w nich halloween’owe samochody, maski, gadżety i przerażające dźwięki. Wszystko ukryte i gotowe do odblokowania w odpowiednim czasie. W sieci pojawiły się nawet filmiki, prezentujące nowe samochody w akcji (jeden z takich materiałów przypominamy poniżej).

Teraz okazuje się, że DLC na Halloween… staje się faktem! Twierdzi tak przynajmniej serwis vg247, który donosi, że dodatek został już udostępniony i z racji tego, że wszystkie halloween’owe pliki ściągnęliśmy wraz z lowriderami, teraz nie musimy niczego ściągać. Po prostu w sieciowym trybie GTA Online pojawia się świeża zawartość.

Według wspomnianego serwisu, gracze mogą kupować nowe samochody (np. karawan za $650,000), dostają nowy tryb adwersarza The Slasher z pięcioma mapami, mogą zaopatrzyć się w latarkę, maski, tatuaże na twarz, a nawet halloween’owe figurki bobbleheads dla swojego lowridera!

Kilka screenów, udostępnionych przez vg247, wrzucamy do galerii. Wy też macie już Halloween w GTA V?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

70 Shares
Share70
+1
Tweet